Bezoek Camba op Batibouw!
Omwille van onze aanwezigheid op Batibouw zijn onze toonzalen enkel op afspraak te bezoeken. Bedankt voor uw begrip.  

Bezoek Camba op Batibouw !
Omwille van onze aanwezigheid op Batibouw,
zijn onze toonzalen enkel op afspraak te bezoeken.
Bedankt voor uw begrip.  

Direct contact

SHOWROOMS & CONTACT

CAMBA***** GENK

Showroom

Woudstraat 15
3600 Genk Noord

Openingsuren

maandag – vrijdag: 10u – 15u en daarbuiten op afspraak
zaterdag: 9u30-12u en daarbuiten op afspraak
zondag: gesloten

Contactgegevens

Ben Geebelen
sales consultant
0499 17 34 73
ben@camba.be

Tom Braeken
sales consultant
0477 30 79 88
tom.braeken@camba.be

Hans Kelber
sales consultant
0472 09 26 81
hans.kelber@camba.be

Mark Muller
sales consultant
077 22 76 08
mark.muller@camba.be

CAMBA***** HAMME

Showroom

Noordstraat 141
9220 HAMME

Contactgegevens

Bart Cornu
sales consultant
0473 57 95 64
bart.cornu@camba.be

CAMBA BRUSSEL

Showroom

Lange Eikstraat 84
1970 WEZEMBEEK OPPEM

Contactgegevens

Olivier du Bus
sales consultant
0475 40 60 70
olivier.dubus@camba.be

Ben Geebelen
sales consultant
0499 17 35 73
ben@camba.be

CAMBA DILSEN

Contactgegevens

Tom Braeken
sales consultant
0477 30 79 88
tom.braeken@camba.be

CAMBA ST TRUIDEN

Contactgegevens

Coart Laurens en Yves
sales consultant
0473 71 91 07
coart@camba.be

CAMBA HEUSDEN/ZOLDER

Contactgegevens

Tom Braeken
sales consultant
0477 30 79 88
tom.braeken@camba.be

CAMBA BALEN/MOL

Contactgegevens

Hans Kelber
sales consultant
0472 09 26 81
hans.kelber@camba.be

CAMBA GEEL

Contactgegevens

Jacques Wouters
sales consultant
0475 48 10 94
jacques.wouters@camba.be

CAMBA TURNHOUT

Contactgegevens

Eddie Sergant
sales consultant
0472 70 50 99
eddie.sergant@camba.be

CAMBA WAVRE

Contactgegevens

Olivier du Bus
sales consultant
0475 40 60 70
olivier.dubus@camba.be

CAMBA DIEPENBEEK

Contactgegevens

Mark Muller
sales consultant
077 22 76 08
mark.muller@camba.be

CAMBA VALKENBURG

Contactgegevens

Tom Braeken
sales consultant
0477 30 79 88
tom.braeken@camba.be

Maak een afspraak voor een videochat op het door jouw gekozen tijdstip: